Telefon

Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Nasır Caddesi 2+1 Satılık Daireler

Daire
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Nasır Caddesi 2+1 Satılık Daireler
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Nasır Caddesi 2+1 Satılık Daireler

1.500.000 TL

Kayışdağı Mahallesi / Ataşehir
  • İlan Numarası :218
  • İlan Tarihi :17 2022, 21:49
  • Fiyat :1.500.000 TL

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi 2+1 Satılık Daireler için oluşturulan bu listede 2+1 olarak aranan dairelerle ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Tamamen bütçenize uygun olarak yeni ve eski binalardan oluşan geniş bir satılık ev ağını burada bulabileceksiniz. Eğer İstanbul ilinin Ataşehir İlçesinde bir satılık daire arıyorsanız Kayışdağı Mahallesinde olan 2+1 dairelerin bir listesini burada bulabilirsiniz. Listemizde olan satılık daireleri beğenmediğiniz taktirde bizlerle iletişim kurarak aradığınız daire özelliklerini bildiriniz.

Şayet listemizde olan satılık daireler arasında alakanızı sürükleyen veya size uygun olan bülten yer almıyorsa satın almak istediğiniz konutta aradığınız kriterleri ve bütçenizi söylerseniz size en uygun daireyi bulabiliriz. Ataşehir Satılık Daire için oluşturduğumuz bu geniş platform sayesinde hem konutlarını satmak isteyenler daha rahat bir biçimde akdikeni bulabiliyor, hem de daire almak isteyenler bütün hayallerindeki dairelere piyasanın daha altındaki fiyatlara satın alınabilmektedir. Tıpkı 2+1 satılık daire arayanlar gibi Kayışdağı Mahallesinde ve Ataşehir de yer alan tüm mahalle, sokak ve caddeler de olan satılık dairelerin güncel listesi bu sayfa da yer almaya devam edecek. 

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi, Nasır Caddesi 2+1 Satılık Daire İlanları

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi Nasır Caddesi 2+1 Satılık Daire İlanları güncel olarak burada yer almaktadır. Yeni binalar ve eski olmasına rağmen hem sağlam hem de oldukça güzel olan binalarda satılan dairelerin ilanlarına burada yer ayrılmıştır. Tüm sokaklar, caddeler ve semtlerde yer alan binalardaki 2+1 dairelere bu sayede erişebileceksiniz. Şayet sormak istediğiniz değişik sualleriniz varsa yorum olarak yazmakta çekinmeyiniz.

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi Satılık Stüdyo Daireler (2+1) 

Ataşehir Satılık Daireler sitemizin temelini oluşturan geniş ve güncel ilanların yer almasıyla şekillenmektedir. Bu yazımızda yanlızca 2+1 daire arayanlara evlerin bir listesini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bu daireler hakkında merak edilen soruları da cevaplıyoruz. Öncelikle bilmeniz gereken en önemli husus, ilanlarımız her gün güncellenmeye devam edecektir. Bu sayede sizler de hayallerinizdeki evleri satın almaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Atasehirsatilik.com olarak verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde her sene binlerce şahsın konutu satılıyor ve binlerce birey yeni konut sahibi oluyor. Hem satıcı hem de akdikeninin mutlu olduğu platformda sizlerde dairelerinizi satmak veya içerisindeki dairelerden hoşlandıklarınızı yakından araştırmak istiyorsanız bizimle bağlantıya geçebilirsiniz. 

2+1 Daireler Hakkında Merak Edilen Sorular

2+1 Dairelerle ilgili tüm merak edilen sorular güncel olarak cevaplanmaya devam edilecektir. Eğer aklınıza takılan ve cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizlerle iletişim kurarak sorularınızı sorabilirsiniz. Daire satın almayı düşünenlerin bizlerle bağlantıya geçerek sordukları sualleri hem kişisel olarak yanıtladığımız gibi hemde suallerinin yanıtları sitemizde yer almıyorsa ilave edilmektedir. 

2+1 Daireler Nasıl Olur?

2+1 Daireler tek bir salondan yer almaktadır. Yani banyo dışında mutfak veya yatak odası için herhangi bir ekstra odası bulunmaz. Genellikle giriş yapıldığı yer herhangi bir koridoru olmadan tek odaya açılır ve bu oda hem salon, hem de yatak odası olarak kullanılmaktadır. Banyo için ayrılan özel bir oda vardır fakat burası da çok geniş olmamaktadır. Aynı zamanda bu daireler de yer alan mutfak ta yine salon ve yatak odası olarak kullanılan tek giriş odasının içerisinde yer alır. 

2+1 Daireler Kaç Metrekare Olur?

2+1 Daireler diğer dairelere göre salonları olabildiğince geniş tutulmaya çalışılmaktadır. Bunun amacı kullanılan giriş kapısına yakın olması ve içerisinde hem mutfak hem de yatma gruplarının yer alabileceğinden dolayı 28.5 Metrekareden başlayarak 50 metrekareye kadar çıkabilmektedir. Genellikle Ataşehir, Kayışdağı Mahallesinde yer alan 2+1 dairelerin genişlikleri 28.5 Metrekareden 40 Metrekare arasında değişim göstermektedir. 

 


Bu ilan 998 defa görüntülendi

Cephe

İç Özellikler

Dış Özellikler

Muhit

Ulaşım

Manzara

Konut Tipi

Engelliye Uygun

Caddeye Yakın

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları