Telefon

Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Dutluk Sokak, Satılık Daireler

Daire
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Dutluk Sokak, Satılık Daireler
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Dutluk Sokak, Satılık Daireler

1.500.000 TL

Kayışdağı Mahallesi / Ataşehir
 • İlan Numarası :126
 • İlan Tarihi :18 2022, 16:33
 • Fiyat :1.500.000 TL

Ataşehir Satılık Daire için Dutluk Sokak ve diğer Kayışdağı Mahallesinde yer alan tüm satılık evlerle ilgili ilanlar burada sizlerle paylaşılıyor. 1+1, 2+1, 3+1 vev Dubleks şeklinde tam aradığınız özelliklere sahip ve bütçenize uyacak kaliteli daire seçeneklerine ulaşabileceksiniz. Eğer satın almak istediğiniz daireler de ki ilanlar ilginizi çekmediyse bizlere satın almak istediğiniz evde aradığınız özellikleri belirtiniz. Bütçenize uygun olarak istediğiniz özellikleri taşıyan daireleri sizler için bulabiliriz. 

Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi Satılık Daireler

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi Satılık Daireler ile ilgili en kapsamlı bilgileri sitemizde ulaşabilirsiniz. Ev almak isteyenlerin tüm merak ettikleri sorulara burada yer ayırıyoruz. Yani yanlızca satılık olan daire hakkındaki bilgilerden ziyade bir ev alacakmış gibi düşünerek hem çevresi hem de avantajlarıyla ilgili kapsamlı bilgileri de edinerek sizlerle paylaşıyoruz. Aynı zamanda daire hakkında cevaplanmamış kafanızda soru işaretleri varsa onları da bizlere hiç çekinmeden sorabilirsiniz. Amacımız Ataşehir ilçesinin Kayışdağı Mahallesinde yer alan satılık daireleri cadde ve sokak olarak en detaylı haliyle sizlere sunmak. Böylelikle satın almak istediğiniz daireyi beğendiğiniz zaman onun hakkındaki her detayı öğrenerek kafanızın en rahat edebileceği şekilde evi satın alabilirsiniz. 

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesinde yer alan 16 Cadde üzerinde satılık olan dairelerin ilanlarına bakmak istiyorsanız tüm caddeler aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Kısa yol bağlantılarını kullanarak satılık dairelere göz atabilirsiniz. Bir rehber niteliğinde hazırlanan sayfalarımızdaki amaç İstanbul ilinin Ataşehir bölgesindeki Kayışdağı Mahallesi gibi tüm mahalleler, caddeler ve sokaklar da ki satılık ev ilanlarını sizlere sunmak ve böylelikle aklınızda satın almak istediğiniz daireyle sizleri buluşturmak. 

Yukarıda yer alan Caddeler, Kayışdağı Mahallesini içermektedir. Ataşehir de ki diğer Mahalleler için Ana Sayfamızı ziyaret ederek satın almak istediğiniz dairenin özelliklerini girerek araştırabilir veya satın almak istediğiniz bölgeleri seçerek oradaki satılık dairelere de göz atabilirsiniz. Her gün güncel olarak daireler eklenmeye devam edilecektir. 

Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi / Dutluk Sokak, Satılık Daireler

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesinde bulunan Dutluk Sokak üzerindeki satılık dairelerle ilgili detaylar bu sayfadadır. Burada satışa çıkartılan evler hakkındaki ilanları da bulabilirsiniz. Eğer bu sokakta daire satın almak istiyorsanız fakat ilanlardaki detaylar ilginizi çekmediyse, aradığınız dairedeki kriterleri bize bildirebilirsiniz. Böylelikle biz hem bütçenize hem de aradığınız kriterlere uygun daireleri tespit ederek satışta olmasa dahi sahiplerine tekliflerde bulunarak bel ki de hiç satışa çıkartılmayacak dairelerle sizleri buluşturabiliriz. Tüm yıl boyunca ilanlarımız her gün yeni evlerle donatılarak sizlere en iyi emlak danışman hizmetini vermek için çalışıyor olacağız. Aynı zamanda sitemizde satılığa çıkartılan daireleri sahibinden de bulma fırsatınız bulunmaktadır. Sadece satın almak istediğiniz evlerle ilgili bilgileri bizlere iletmeniz halinde sizlere en hızlı şekilde yol gösterecek ve karşınıza bir birinden farklı seçenekleri sunacağız. 

1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubleks Satılık Daireler Nedir? 

Satılık Daire ilanları içerisinde kesinlikle her daire için 1+0, 1+1, 2+1, 3+1 ve Dubelks gibi bilgileri görüyorsunuz. Çoğu ev sahibi olmak isteyenler bu bilgileri sadece oda ve salon sayısını belirttiğini sansalar da aslında bilmeleri gereken önemli bilgileri de bu detay içermektedir. Eğer bir ev satın almak istiyorsunuz ve evinizin büyük yani geniş olmasını istiyorsanız oda ve salon sayılarını hesaplayarak evin bürüt büyüklüğünü göz önünde bulundurmanız gerekmektedir. Yanlızca 3+1 ve Dubleks daireler geniş değildir, aynı zamanda 1+0, 1+1 veya 2+1 gibi geniş bürütlüğe sahip dairelerin de sayıları oldukça fazladır. 

Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde Satılık Daire Arayanlar Çevresini Merak Edebilir

Ataşehir Kayışdağı Mahallesinde yer alan satılık daire ilanlarına bakanlar satın almak istedikleri dairelerin cadde veya sokaklarına da karar verdikten sonra o evin çevresinde bulunan işletmeler ve okulları da merak edebiliyorlar. Bunun sebebi evin değerinin ileri de ne kadar artabileceği veya evde yaşamaya başladıklarında ne gibi avantajlarının olabileceğini bilmek için önemli. Kayışdağı Mahallesinde yer alan okulların listesi;

 • Kayışdağı Arif Paşa Ortaokulu
 • Celal Yardımcı Ortaokulu
 • Kayışdağı Arif Paşa İlkokulu
 • Özel Fenerbahçe Koleji Anadolu Lisesi
 • Özel Fenerbahçe Koleji Ortaokulu
 • Özel Fenerbahçe Koleji İlkokulu
 • Özel Fenerbahçe Koleji Anaokulu
 • Özel Kayışdağı Naz Anaokulu

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi Nedir?

Kayışdağı, İstanbul ilinin Ataşehir ilçesine bağlı olan bir mahalledir.

Adını, İstanbul ilinin en yüksek üçüncü noktası olan 438 metre yüksekliğindeki Kayış Dağı'ndan alır. Kayışdağı mahallesi, tepenin eteklerinden kuzeydoğuya doğru yayılmıştır.

Ülke  Türkiye
Bölge Marmara
İl İstanbul
İlçe Ataşehir
İdare
 • Muhtar Kadir Yılmaz
Nüfus
 • Toplam 40,698
Posta kodu
34755

2000 yılında Kayışdağı Tepesi'nin batı yamacında kurulan Yeditepe Üniversitesi 26 Ağustos Yerleşimi ile İBB Kayışdağı Darülaceze Tesisleri ormanın bir kısmını kullanmış ve Kayışdağı'nın çehresi büyük ölçüde değişmiştir. Nüfusu 33.000'dir (2010). Batısında Ataşehir ilçesine bağlı Küçükbakkalköy, güneybatısında İçerenköy, güneyinde İnönü ve Maltepe ilçesine bağlı Büyükbakkalköy, doğusunda Mimar Sinan ve Ferhatpaşa, Kuzeybatısında Atatürk, Kuzeyinde Mevlana, Kuzeydoğusunda Yenişehir mahalleleriyle komşudur.


Bu ilan 329 defa görüntülendi

Cephe

İç Özellikler

Dış Özellikler

Muhit

Ulaşım

Manzara

Konut Tipi

Engelliye Uygun

Caddeye Yakın

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları