Telefon

Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi 1+1 Satılık Daireler

Daire
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi 1+1 Satılık Daireler
Ataşehir / Kayışdağı Mahallesi 1+1 Satılık Daireler

1.500.000 TL

Kayışdağı Mahallesi / Ataşehir
  • İlan Numarası :188
  • İlan Tarihi :17 2022, 18:07
  • Fiyat :1.500.000 TL

Ataşehir Kayışdağı Mahallesi Satılık Daireler için oluşturulan bu listede 1+1 olarak aranan dairelerle ilgili bilgileri sizlerle paylaşıyoruz. Tamamen bütçenize uygun olarak yeni ve eski binalardan oluşan geniş bir satılık ev ağını burada bulabileceksiniz. Eğer İstanbul ilinin Ataşehir İlçesinde bir satılık daire arıyorsanız Kayışdağı Mahallesinde olan 1+1 dairelerin bir listesini burada bulabilirsiniz. Listemizde olan satılık daireleri beğenmediğiniz taktirde bizlerle iletişim kurarak aradığınız daire özelliklerini bildiriniz.

Eğer listemizde olan satılık daireler arasında ilginizi çeken veya size uygun olan ilan yer almıyorsa satın almak istediğiniz evde aradığınız kriterleri ve bütçenizi söylerseniz size en uygun daireyi bulabiliriz. Ataşehir Satılık Daire için oluşturduğumuz bu geniş platform sayesinde hem evlerini satmak isteyenler daha rahat bir şekilde alıcı bulabiliyor, hemde daire almak isteyenler tam hayallerindeki dairelere piyasanın daha aşağısaındaki ücretlere satın alabiliyorlar. Tıpkı 1+1 satılık daire arayanlar gibi Kayışdağı Mahallesinde ve Ataşehir de yer alan tüm mahalle, sokak ve caddeler de olan satılık dairelerin güncel listesi bu sayfa da yer almaya devam edecek. 

Ataşehir Satılık Daireler (1+1) 

Ataşehir Satılık Daireler sitemizin temelini oluşturan geniş ve güncel ilanların yer almasıyla şekillenmektedir. Bu yazımızda yanlızca 1+1 daire arayanlara evlerin bir listesini sunmakla kalmıyor, aynı zamanda bu daireler hakkında merak edilen soruları da cevaplıyoruz. Öncelikle bilmeniz gereken en önemli husus, ilanlarımız her gün güncellenmeye devam edecektir. Bu sayede sizler de hayallerinizdeki evleri satın almaya bir adım daha yaklaşmış olacaksınız. Atasehirsatilik.com olarak verdiğimiz profesyonel hizmet sayesinde her yıl binlerce kişinin evi satılıyor ve binlerce kişi yeni ev sahibi oluyor. Hem satıcı hem de alıcının mutlu olduğu platformda sizlerde dairelerinizi satmak veya içerisindeki dairelerden beğendiklerinizi yakından incelemek istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi 1+1 Satılık Daire İlanları

Ataşehir, Kayışdağı Mahallesi 1+1 Satılık Daire İlanları güncel olarak burada yer almaktadır. Yeni binalar ve eski olmasına rağmen hem sağlam hem de oldukça güzel olan binalarda satılan dairelerin ilanlarına burada yer ayrılmıştır. Tüm caddeler, sokaklar ve mahallelerde yer alan binalardaki 1+1 dairelere bu sayede ulaşabileceksiniz. Eğer sormak istediğiniz farklı sorularınız varsa yorum olarak yazmakta çekinmeyiniz. 

1+1 Daireler Hakkında Merak Edilen Sorular

1+1 Dairelerle ilgili tüm merak edilen sorular güncel olarak cevaplanmaya devam edilecektir. Eğer aklınıza takılan ve cevaplanmamış bir sorunuz varsa bizlerle iletişim kurarak sorularınızı sorabilirsiniz. Daire satın almayı düşünenlerin bizlerle iletişime geçerek sordukları soruları hem şahsi olarak cevapladığımız gibi hemde sorularının cevapları sitemizde yer almıyorsa eklenmektedir. 

1+1 Daireler Nasıl Olur?

1+1 Daireler tek bir salondan yer almaktadır. Yani banyo dışında mutfak veya yatak odası için herhangi bir ekstra odası bulunmaz. Genellikle giriş yapıldığı yer herhangi bir koridoru olmadan tek odaya açılır ve bu oda hem salon, hem de yatak odası olarak kullanılmaktadır. Banyo için ayrılan özel bir oda vardır fakat burası da çok geniş olmamaktadır. Aynı zamanda bu daireler de yer alan mutfak ta yine salon ve yatak odası olarak kullanılan tek giriş odasının içerisinde yer alır. 

1+1 Daireler Kaç Metrekare Olur?

1+1 Daireler diğer dairelere göre salonları olabildiğince geniş tutulmaya çalışılmaktadır. Bunun amacı kullanılan giriş kapısına yakın olması ve içerisinde hem mutfak hem de yatma gruplarının yer alabileceğinden dolayı 28.5 Metrekareden başlayarak 50 metrekareye kadar çıkabilmektedir. Genellikle Ataşehir, Kayışdağı Mahallesinde yer alan 1+1 dairelerin genişlikleri 28.5 Metrekareden 40 Metrekare arasında değişim göstermektedir. 

 


Bu ilan 852 defa görüntülendi

Cephe

İç Özellikler

Dış Özellikler

Muhit

Ulaşım

Manzara

Konut Tipi

Engelliye Uygun

Caddeye Yakın

Emlak Danışmanı Olmak İster Misiniz?

Kariyerinizi ve büyümenizi geliştirmenize yardımcı olacağız.
İnsan Kaynakları